Збірна команда ЧlПБ з пожежно-прикладного спорту здобула «срібло» у пожежній естафеті та увійшла у п’ятірку найсильніших команд

Збірна команда ЧlПБ з пожежно-прикладного спорту здобула «срібло» у пожежній естафеті та увійшла у п’ятірку найсильніших команд

8 серпня на базі спортивного комплексу “Локомотив” в місті Чоп Закарпатської області, відбулося урочисте відкриття Кубка України з пожежно-прикладного спорту, присвяченого 27-й річниці Незалежності України.
В урочистостях з нагоди відкриття взяв участь Голова ДСНС Микола Чечоткін, керівники обласної та міської ради, силових структур, а також ветерани Служби та працівники підрозділів ДСНС.
Цього року за першість змагалися 15 команд з різних куточків України та вищих навчальних закладів структури ДСНС. Усього 134 учасники.
У другій половині дня відкриття змагань спортсмени долали пожежну естафету 4 х 100 м.
У цьому виді спортивної боротьби учасники з естафетою у руках проходили чотири етапи. Спочатку вогнеборець піднімається на дах будиночка за допомогою драбини-палки, на другому етапі долає паркан заввишки два метри. Після чого, підхопивши рукави і пробігши бумом, спортсмен приєднує рукава до розгалуження та прокладає рукавну лінію. Фінальний четвертий етап закінчується видовищною подією – атлет-рятувальник гасить вогнегасником палаючу рідину в деку.
У напруженій боротьбі спортсмени Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України вибороли «срібло», а у підсумку змагань команда ЧІПБ зайняла п’яте місце.


За інформацією сайту: http://zk.dsns.gov.ua