Співробітник ЧlПБ бере участь у Національному оборонному Хакатоні з питань галузі безпеки і оборони України

Співробітник ЧlПБ бере участь у Національному оборонному Хакатоні з питань галузі безпеки і оборони України

23 липня у Києві стартував Національний оборонний Хакатон з питань галузі безпеки і оборони України — перший інноваційний захід, який спрямований на покращення взаємодії між силовими структурами в контексті розробки програмних продуктів для вирішення актуальних питань оборонно-безпекової сфери.
Слід зазначити, що НАТО постійно розвиває та реформує свої інформаційно-телекомунікаційні системи, використовуючи при цьому різні концепції, однією з яких є Хакатон як засіб для швидкого та ефективного пошуку нових технічних рішень та розробки програмних і апаратних продуктів.
Нагадаємо, що перший Хакатон було проведено в 2016 році в Кракові, а минулого року вперше для участі в ньому, який проводився в Лондоні, було запрошено дві команди від України. Цьогоріч у заході бере участь 11 команд серед яких представник Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України доцент кафедри пожежно-профілактичної роботи підполковник с. ц. з. Олександр Дядюшенко.
Загалом, захід проходитиме в Інноваційному парку UnitCity до 27 липня і відбуватиметься за стандартами та у форматі TIDE Hackathon (змагання НАТО, присвячені пошуку рішень проблем взаємосумісності та злагодженої роботи всіх складових Альянсу).

Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ
Фото – УКРІНФОРМГ