В інституті тривають вступні випробування

В інституті тривають вступні випробування

З 13 липня в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України розпочалася вступна кампанія 2018 року. Нині вона в повному розпалі, адже абітурієнти з усіх регіонів нашої країни виявили бажання отримати якісне навчання та в майбутньому стати висококваліфікованими рятувальниками.
Наразі абітурієнти здають необхідні документи, проходять медичний огляд та складають іспит із оцінювання рівня фізичної підготовки.
Нагадаємо, для кандидатів на навчання на денну форму для здобуття ступеня бакалавра за державним замовленням проводиться оцінювання рівня фізичної підготовки у формі вступного іспиту в інституті.
Результати перевірки додаються до конкурсного бала кандидата на навчання.
З методичними рекомендаціями з організації та проведення перевірки рівня фізичної підготовленості в ЧІПБ, що здійснює підготовку кадрів для Державної служби України з надзвичайних ситуацій, можливо ознайомитися на сайті інституту за посиланням www.fire.ck.ua
Зазначимо, що фізичному загартуванню в навчальному закладі приділяється значна увага, адже підготовка професійних рятувальників, здатних у будь-який час прийти на допомогу, неможлива без якісного спортивного виховання.
Представники приймальної комісії активно співпрацюють з абітурієнтами, швидко та злагоджено оформлюють подані документи, надають необхідну інформацію, консультують майбутніх вихованців інституту, відповідають на актуальні питання батьків.
Нагадуємо, що додаткова інформація для абітурієнтів знаходиться на сайті навчального закладу: www.fire.ck.ua, а більш вичерпні відповіді можна отримати в приймальній комісії, зателефонувавши на номер (0472) 55-09-55.

Бажаємо успіху!


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ