Участь представників інституту у Міжнародній науково-практичній конференції

Участь представників інституту у Міжнародній  науково-практичній конференції

З 4 до 5 липня у Київському науково-дослідному інституті судових експертиз відбувається Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання стандартизації судово-експертного забезпечення правосуддя в Україні. Перспективи розвитку», участь у якій від Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України беруть начальник кафедри вищої математики та інформаційних технологій полковник с. ц. з. Сергій Касярум, доцент кафедри управління у сфері цивільного захисту підполковник с. ц. з. Кирило Пасинчук та науковий співробітник навчально-науково-виробничого відділу майор с. ц. з. Денис Лагно.
На виставці криміналістичної техніки та експертного обладнання, яка проходила в рамках конференції були представлені різні експозиції, серед яких розробки науковців ЧІПБ, результати новітніх досягнень у сфері пожежної та техногенної безпеки, а також цивільного захисту, зразки продукції виробників продукції протипожежного призначення, останні наукові та науково-технічні досягнення у сфері безпеки.
Співробітники ЧІПБ неодноразово брали участь у роботі науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи, впроваджуючи в подальшому напрацювання у даній галузі в навчальний процес інституту при викладанні дисципліни «Правові основи діяльності органів та підрозділів цивільного захисту».
Також представники інституту від імені в. о. начальника Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України Олександра Тищенка з нагоди відзначення 105-ї річниці Київського НДІ судової експертизи вручили його директору Олександру Рувіну вітальну листівку та цінний подарунок, а завідувачу відділом досліджень з охорони праці, пожежно-технічних та електротехнічних досліджень лабораторії інженерно-технічних видів досліджень Олександру Шмерего – відзнаку ЧІПБ «За заслуги».
На заходах співробітники інституту мали змогу розповісти про наш навчальний заклад, аргументуючи його переваги для здобувачів вищої освіти.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ