Зустріч випускників

Зустріч випускників

30 червня Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відвідали випускники, які закінчили навчання 40 років тому у 1978 році.
Спочатку гості вшанували пам’ять випускників навчального закладу Володимира Правика і Віктора Кібенка та усіх вогнеборців-чорнобильців покладанням квітів до Монументу на їх честь.
Потім присутні відвідали Народний музей інституту, ознайомилися з навчально-матеріальною базою, аудиторіями та сучасним спортивним комплексом.
Під час зустрічі в. о. начальника інституту Олександр Тищенко розповів випускникам про значні досягнення співробітників, вихованців, та спортсменів ЧІПБ.
«Кожне покоління наших випускників примножує славу навчального закладу, який продовжує розвиватися, відкриваються нові спеціальності, зростає рівень міжнародного співробітництва. Традиції, які створювалися впродовж багатьох років, до сьогодні є предметом гордості для нас і наших випускників», – зазначив Олександр Михайлович.
Зустріч пройшла в теплій, дружній атмосфері, однокурсники поспілкувалися один з одним, поділилися спогадами минулих років, а також фотографувалися на згадку.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ