Комплексні заняття з курсантами 3-го курсу

Комплексні заняття з курсантами 3-го курсу

З 18 до 20 червня на спортивно-тренувальному комплексі Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України були проведені комплексні заняття з курсантами 3-го курсу.
Мета заходу – закріплення знань, вмінь та навичок майбутніх фахівців пожежно-рятувальної справи отриманих під час вивчення навчальних дисциплін: «Пожежна тактика», «Протипожежна та аварійно-рятувальна техніка», «Організація аварійно-рятувальних робіт», «Аварійно-рятувальна техніка, інженерна та протипожежна техніка», «Медична підготовка», а також для підтримки на належному рівні професійної готовності, необхідної для здійснення успішних дій з організації рятування людей та гасіння пожеж.
На комплексних заняттях, які включали ряд етапів, кожен курсант мав змогу долучитися до проведення рятувальних робіт на воді в літній період, гасіння пожеж у природних екосистемах та у житлових будинках, транспортування потерпілих через перешкоду, роботи із сучасною протипожежною технікою щодо забору та подавання води, надання домедичної допомогу.
Також під час проведення навчань співробітниками відділення психологічного забезпечення інституту було проведено комплекс заходів, спрямованих на фор¬мування, підтримку і розвиток в учасників занять професійно важливих психо¬логічних та морально-вольових якостей, внутрішнього самоконтролю під час виконання завдань, психологічної готовності до професійної діяльності.
Загалом участь у навчаннях взяли 98 курсантів та 20 співробітників ЧІПБ.
Комплексні заняття дають можливість майбутнім рятувальникам оволодіти компетентностями щодо ефективного застосування знань під час організації і проведення оперативних дій по гасінню пожеж в екосистемах, проведення рятувальних робіт на воді та формування у курсантів ЧІПБ високих морально-психологічних якостей при виконанні завдань.
На завершення учасники навчань обговорили свої дії та підбили підсумки. В цілому мета проведення даного заходу була досягнута.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ