Чергові перемоги спортсменів ЧlПБ

З 15 до 17 червня у Києві відбувався Чемпіонат України серед молоді з академічного веслування.
Участь у змаганнях взяли понад 200 спортсменів із різних куточків України. Курсант 3-го курсу ЧІПБ Андрій Сазонов, у складі збірної команди Черкаської області, в дисципліні двійка-парна на дистанції 2000 метрів завоював «золото», а у дисципліні четвірка-парна на цій же дистанції виборов бронзову нагороду.
Зазначимо, що на цьому Чемпіонаті Андрій виконав норматив Майстра спорту України з академічного веслування.
Також 16 червня у Черкасах спортсмени ЧІПБ на Чемпіонаті області з гирьового спорту продемонстрували високий рівень підготовки та вибороли призові місця: курсант 3 курсу Михайло Юрів у ваговій категорії 78 кг – 2-е місце, курсант 1-го курсу Роман Пер’ян у цій же категорії – 3-є місце, курсант 2-го курсу Максим Кривий у ваговій категорії 73 кг – 2-е місце, а курсант 3-го курсу Богдан Богатнюк у ваговій категорії 68 кг – 2-е місце.
Вітаємо спортсменів ЧІПБ та бажаємо подальших перемог.