За підсумками другого дня змагань з пожежно-прикладного спорту у представників ЧlПБ золото та бронза

За підсумками другого дня змагань з пожежно-прикладного спорту  у представників ЧlПБ золото та бронза

13 червня на території спортивного комплексу Головного управління ДСНС України у Київській області в місті Вишневе відбувся другий день Чемпіонатів України з пожежно-прикладного спорту серед дорослих, жінок та юнаків.
В особистих заліках заслужений майстер спорту України, Чемпіон світу викладач кафедри спеціальної та фізичної підготовки ЧІПБ старший лейтенант с. ц. з. Арсен Іпієв у подоланні 100 м смуги з перешкодами виборов 1 місце, а курсант 1-го курсу Владислав Блонський у цій же вправі виборов третє місце та виконав норматив Майстра спорту України з пожежно-прикладного спорту.
Мета змагань – демонстрація професійних навичок, спритності, фізичної загартованості та витривалості спортсменів-рятувальників.
Цього року у Чемпіонатах беруть участь 27 команд з різних регіонів країни.
У програмі змагань: підіймання по штурмовій драбині на 2-й, 3-й, 4-й поверхи навчальної башти, 100-метрова смуга з перешкодами, пожежна естафета 4 х 100 м та бойове розгортання.
Проведення подібних спортивних зустрічей сприяє обміну позитивним досвідом між рятувальними підрозділами, а також дає можливість продемонструвати свої спортивні напрацювання і досягнення.

Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ