Екскурсія в ЧlПБ

Екскурсія в ЧlПБ

12 червня Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відвідали діти з літнього табору «Індиго» та учні Смілянського НВК.
Цікаву екскурсію для гостей провели представники студентського (курсантського) самоврядування, які поблизу Монументу Героям Чорнобиля розповіли про відважних пожежних та загалом про цю благородну професію. В Народному музеї діти ознайомилися з історією становлення навчального закладу.
Після цього учні відвідали комплекс газодимозахисної служби, де співробітники інституту продемонстрували їм спеціальне обладнання.
Найбільше гостям запам’яталася навчальна пожежно-рятувальна частина, в якій вони ознайомилися зі специфікою професії, пожежно-технічним спорядженням і бойовим одягом. Також діти посиділи в кабіні пожежного автомобіля й детально роздивитися пожежні рукави та інші спецзасоби, якими користуються рятувальники. До подачі води за допомогою пожежного рукава охоче приєдналися найсміливіші з гостей.
Екскурсія видалася дуже цікавою, а головне корисною для учнів, адже дала можливість познайомити їх із професією рятувальника.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ