У ЧlПБ відбувся випуск фахівців Служби порятунку

У ЧlПБ відбувся випуск фахівців Служби порятунку

9 червня у Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбувся випуск фахівців Служби порятунку.
Перед початком заходу керівництво та запрошенні гості вшанували пам’ять випускників навчального закладу Володимира Правика і Віктора Кібенка та усіх вогнеборців-чорнобильців покладанням квітів до Монументу на їх честь. Також квіти лягли і до Меморіальних дошок випускників – Героїв АТО Олексія Панченка та Ігоря Бойка і Меморіальної дошки засновникам навчального закладу.
Традиційно урочисте вручення дипломів відбулося на плацу інституту, який зібрав: випускників, їх рідних, співробітників, представників громадськості та почесних гостей, серед яких: Директор Департаменту персоналу ДСНС України Олександр Доценко, заступник директора Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України Василь Кобко, віце-президент Національного олімпійського комітету України Микола Томенко, начальник Управління цивільного захисту Черкаської ОДА Юрій Скоробагатов, начальник Управління ДСНС України у Черкаський області генерал-майор с. ц. з. Віктор Гвоздь, начальник Управління ДСНС у Кіровоградській області полковник с. ц. з. Віталій Миронюк та інші.
Олександр Доценко, звертаючись до випускників, зазначив: «Ви обрали професію рятувальника, яка завжди вважалася благородною, однією з найповажніших на землі! Прославляйте рідну alma mater славетними вчинками та корисними справами. Цінуйте і шануйте своїх викладачів та наставників, зусиллями яких гартувалася ваша професійна майстерність».
Настоятель Храму інституту протоієрей В’ячеслав провів церемонію освячення випускників.
Під час заходу було вручено нагороди 20 кращим співробітникам ЧІПБ. Громадський діяч Араік Мкртчян подарував інституту сучасний телевізор, який буде використовуватися в навчальному процесі для забезпечення відеозв’язку під час проведення конференцій, семінарів тощо.

Хвилюючим моментом для усіх став перший офіцерський вальс. Також присутні на урочистостях переглянули показові виступи майбутніх вогнеборців-рятівників, а творчі дарунки представників художньої самодіяльності зворушили усіх глядачів.
Вітаючи молодих фахівців в. о. начальника інституту Олександр Тищенко побажав їм через усе життя з честю і гідністю пронести високе звання випускника Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, прикладом власного життя та професійними здобутками зміцнювати авторитет Державної служби України з надзвичайних ситуацій».
Потім випускники пройшли урочистим маршем по плацу інституту, підкидаючи у небо монети «на щастя», та сфотографувалися на згадку.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ