Співпраця з Льотною академією НАУ триває

Співпраця з Льотною академією НАУ триває

7 червня представники ЧІПБ: начальник факультету оперативно-рятувальних сил полковник с. ц. з. Ігор Маладика, заступник начальника кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт підполковник с. ц. з. Олег Мирошник, доцент кафедри техніки та засобів цивільного захисту майор с. ц. з. Василь Ротар взяли участь у Регіональному форумі «Український індустріальний день: потенціал та перспективи розвитку», який відбувся у Кропивницькому.
Захід відбувався у рамках концепції сталого розвитку Центрального регіону України екологічного Кластера та Кластера з інформаційних технологій, у зв’язку із чим 13 лютого 2018 року було укладено Угоду між ЧІПБ і Льотною академією Національного авіаційного університету.
Жваву дискусію та зацікавлення викликала доповідь співробітників ЧІПБ, які представили учасникам заходу актуальні науково-технічні розробки, що уможливить подальші перспективні напрями співробітництва між нашими навчальними закладами.
Також на Форумі обговорили новітні технології STEM-освіти у процесі викладання природничо-наукових дисциплін як важливого фактора формування інноваційного середовища у навчальних закладах.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ