Нормативно-правова допомога курсантам-випускникам

Нормативно-правова допомога курсантам-випускникам

8 червня співробітники кафедри пожежно-профілактичної роботи факультету пожежної безпеки ЧІПБ підготували і вручили курсантам-випускникам диски з оновленою і вдосконаленою «Електронною базою нормативно-правового забезпечення діяльності підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій» 2018 року, яка містить близько 4000 документів у галузі пожежної безпеки, охорони праці та цивільного захисту.
Звертаючись до курсантів, завідувач кафедри пожежно-профілактичної роботи, доктор технічних наук Оксана Кириченко підкреслила необхідність у нормативному забезпеченні практичних працівників Служби порятунку та важливість його використання як важливої складової у дотриманні законності й ефективності роботи під час виконання службових завдань у повсякденній роботі.
Нагадаємо, робота над розробкою бази почалася з 2012 року і ось уже 5-й рік поспіль випускники нашого навчального закладу отримують її для використання для економії часу в пошуку нормативно-правових актів, необхідних під час виконання службових завдань.
Варто зазначити, що цьогоріч до її вдосконалення й актуалізації долучилися і представники наукового товариства курсантів та студентів.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ