В ЧlПБ відбувся випуск слухачів заочної форми навчання

В ЧlПБ відбувся випуск слухачів заочної форми навчання

8 червня у Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбувся випуск слухачів заочної форми навчання, з них 34 особи освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр та 41 магістр.
Із вітальним словом до ще одного покоління випускників ЧІПБ звернувся в. о. начальника навчального закладу Олександр Тищенко, який зазначив: «Декілька років ви успішно поєднували навчання в інституті із щоденною оперативною роботою. І вже на собі пізнали значимість таких понять, як справжня дружба, взаємопідтримка, взаємодопомога та власна відповідальність за загальну справу. Від імені усього колективу інституту щиро вітаю Вас зі святом випуску»!
За традицією під час заходу присутні вшанували пам’ять вогнеборців-чорнобильців хвилиною мовчання та покладанням квітів до Монументу на їх честь.
Потім завідувач відділення заочного навчання Олександр Блащук зачитав рішення екзаменаційної комісії, а Олександр Михайлович вручив Дипломи та Грамоти інституту кращим слухачам.
Від імені випускників із вітальним словом до керівництва та науково-педагогічного складу ЧІПБ звернувся співробітник ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області Віталій Кривоніщенко, який висловив щиру вдячність за здобуті знання, розуміння і підтримку всіх викладачів.
По закінченню офіційної частини розпочався святковий концерт. Перед глядачами виступили з прекрасними піснями вокальні колективи інституту.
З хорошим настроєм та позитивними емоціями урочистості закінчилися фотографуванням на згадку.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ