Завершився проект «lнноваційний університет та лідерство. Фаза lll: інновації та відносини з оточенням»

Завершився проект «lнноваційний університет та лідерство. Фаза lll: інновації та відносини з оточенням»

9 жовтня 2017 року у Варшаві (Республіка Польща) розпочав свою роботу проект «Інноваційний університет та лідерство. Фаза ІІІ: інновації та відносини з оточенням», який організований Спілкою ректорів вищих навчальних закладів України та Міжнародним благодійним фондом «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства закордонних справ та Міністерства науки і вищої освіти Республіки Польща та під почесним патронатом Фундації польських ректорів. ЧІПБ представляла завідувач кафедри суспільних наук факультету цивільного захисту, доктор історичних наук, професор Тетяна Чубіна.
Проект тривав до 30 травня 2018 року та передбачав курс тренінгів, стажувань та консультацій, які відбулися у Варшавському та Ягелонському університетах, а також підготовку та захист мікропроекту під час семінару-презентації, що пройшов у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.
Тетяна Дмитрівна підготувала та захистила мікропроект «Реалізація програми подвійного диплому як механізм розбудови якісної європейської освіти (на прикладі співпраці Головної школи пожежної служби Республіки Польща та Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України)».
За результатами участі у проекті та захисту мікропроекту учасники отримали дипломи.


Відділення міжнародного співробітництва