У ЧlПБ відбулося відкриття «Всеукраїнського фестивалю з хортингу імені Віктора Синєбрюхова»

У ЧlПБ відбулося відкриття «Всеукраїнського фестивалю з хортингу імені Віктора Синєбрюхова»

26 травня у спортивному комплексі Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбулося відкриття «Всеукраїнського фестивалю з хортингу імені Віктора Синєбрюхова».
Хортинг – це давній український вид спорту, що належить до бойових мистецтв та включає в себе комплекс ефективних прийомів самооборони. Ідея виникнення цього виду спорту пов’язана з відродженням давніх народних традицій, що передавалися з покоління в покоління. Адже слово «хортинг» походить від назви відомого острова Хортиця, де була розташована Запорізька Січ та вдосконалювалося бойове мистецтво козаків.
Близько 300 учасників зібралися у спорткомплексі, щоб продемонструвати своє вміння у 2-х дисциплінах у віковій категорії від 6 до 18 років.
З вітальним словом до присутніх звернувся т. в. о. начальника інституту підполковник с. ц. з. Дмитро Лесечко, який наголосив: «Уже стало доброю традицією проводити в ЧІПБ змагання з різних видів спорту. Маю надію, що цьогорічні спортивні заходи об’єднають усіх навколо однієї мети: підвищення ролі фізичної культури і спорту та пропаганди здорового способу життя».
ЧІПБ на змаганнях представляли спортсмени у складі: Владислава Чуйкова, Дмитра Остюченка, Сергія Самкова (курсанти 1-го курсу), Вадима Дейнеки, Артура Савіна, Максима Ашури, Віталія Скляренка, Леоніда Щепкіна (курсанти 2-го курсу), Віталія Табаченка, Євгена Мороза (курсанти 3-го курсу) Анатолія Ребідя (курсант 4-го курсу), Ярослава Гавриленка (курсант 5-го курсу).


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ