Представники ЧlПБ беруть участь у роботі мобільного інформаційного центру

Представники ЧlПБ беруть участь у роботі мобільного інформаційного центру

Представники ЧІПБ до завершення матчів фіналу Ліги Чемпіонів УЄФА на столичному Хрещатику братимуть участь у роботі мобільного інформаційного центру МВС України.
З 24 травня біля центральної фан-зони кияни та гості міста мають можливість отримати всю необхідну інформацію та допомогу від поліцейських, рятувальників, нацгвардійців та парамедиків.
В кожному наметі розміщені інформаційні стенди, що мають на меті ознайомити вболівальників з інших країн із діяльністю підрозділів системи МВС України, а також чергують курсанти та курсантки профільних ВУЗів, які допоможуть іноземцям легко зорієнтуватися у місті.
Відкривали центр Перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, Голова ДСНС Микола Чечоткін та Голова Національної поліції Сергій Князєв.
Під час брифінгу, Микола Чечоткін вчергове проінформував, що безпосередньо у Києві до забезпечення заходів пожежної безпеки буде залучено 190 осіб, які розподілені по чотирьох основним напрямкам: аварійно-рятувальний, пожежно-рятувальний, піротехнічний та радіаційно-хімічний захист.

За інформацією прес-служби ДСНС України