Співробітник ЧlПБ взяв участь у міжнародному проекті

Співробітник ЧlПБ взяв участь у міжнародному проекті

З 17 до 20 травня доцент кафедри фізико-хімічних основ розвитку та гасіння пожеж майор с. ц. з. Олександр Нуянзін взяв участь у проекті MediaBarCamp, присвяченому регіональній та міждисциплінарній співпраці. Захід, організований Спільнотою випускників MediaBarCamp, Шведським міжнародним Ліберальним центром, Громадським форумом за підтримки Міністерства закордонних справ Литовської Республіки, пройшов у м. Друскінінкай (Литовська Республіка).
Проект MediaBarCamp проводиться з 2008 року. Організатори наголошують, що MediaBarCamp сприяє вирішенню нагальних проблем сучасності та міжкультурному діалогу.
Цьогоріч учасниками стали 136 осіб із Литви, Білорусі, Словенії, Вірменії, Швеції, України тощо. Формат роботи – Open Space – чотири паралельні тематичні секції: Суспільство, Політика, Гендерна рівність, Охорона навколишнього середовища. Представники кожної країни самі обирають секцію, яка відповідає їх науковим інтересам, і включає інтерактивні семінари, презентації, дискусії та тренінги.
Учасники проекту презентували свої організації та установи, зокрема Олександр Нуянзін розповів про напрямки діяльності, структуру і матеріально-технічну базу ЧІПБ та особливості підготовки фахівців із протипожежної безпеки в Україні.
Під час засідання секції з Охорони навколишнього середовища Олександр продемонстрував презентацію й відеофільм про причини та наслідки аварії на Чорнобильській АЕС. Тематика доповіді вразила учасників та викликала жваву дискусію.
20 травня – в останній день роботи проекту – організатори і учасники, використовуючи інтерактивні методики, підсумували результати роботи секцій та ділилися враженнями, адже участь у MediaBarCamp надала можливість поспілкуватися, поділитися власним досвідом, плідно співпрацювати.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ