У ЧlПБ відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція курсантів і студентів «Пожежна та техногенна безпека: наука і практика»

У ЧlПБ відбулася Всеукраїнська науково-практична  конференція курсантів і студентів  «Пожежна та техногенна безпека: наука і практика»

15 травня в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція курсантів і студентів «Пожежна та техногенна безпека: наука і практика».
Головна мета конференції – створити найкращі умови для підтримки і розвитку наукової та науково-технічної діяльності курсантів та студентів, які здобувають освіту у галузі пожежної та техногенної безпеки, цікавляться питаннями прогнозування, попередження, локалізації і ліквідації, а також мінімізації наслідків надзвичайних ситуацій, виявлення та вивчення процесів, закономірностей, чинників виникнення пожеж та їх попередження, динаміки пожеж у конкретних умовах, небезпечних факторів пожеж, розроблення методів і засобів протипожежного захисту для зниження пожежної небезпеки, методів гасіння і ліквідації пожеж.
Т. в. о. начальника інституту підполковник с. ц. з. Дмитро Лесечко привітав учасників конференції та побажав плідної співпраці.
Участь у заході також взяли представники Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Державного вищого навчального закладу «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» (м. Дніпро), Харківського національного автомобільно-дорожнього університету та Одеської національної академії харчових технологій.
Конференція відбувалася в відеорежимі, що забезпечило одночасно двосторонню передачу представленої інтерактивної інформації в реальному часі.
Під час пленарного засідання співробітники Управління ДСНС України у Черкаській області провели майстер-класи. Головний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям майор с. ц. з. Роман Мотрічук розповів про здійснення підрозділами ДСНС державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту. Начальник дослідно-випробувальної лабораторії аварійно-рятувального загону спеціального призначення капітан с. ц. з. Сергій Сук проінформував присутніх про можливості дослідно-випробувальної лабораторії щодо дослідження пожеж і встановлення причин їх виникнення.
Кращих доповідачів, які представили під час пленарного та секційних засідань результати своїх досліджень, буде відзначено на урочистих заходах до Дня науки.


ННВВ