Вчасна евакуація – врятоване життя

Вчасна евакуація – врятоване життя

11 травня на території Черкаської ЗОШ № 12 І-ІІІ ступеня відбувся заключний етап наукового проекту «Вчасна евакуація – врятоване життя».
Мета заходу полягала в наданні методичної та практичної допомоги працівникам навчального закладу в організації і проведенні безпечної та швидкої евакуації.
Після проведення евакуації учням продемонстрували свої вміння представники кінологічної служби інституту та фахівці навчальної пожежно-рятувальної частини. Працівники школи отримали запрошення відвідати ЧІПБ та ознайомитися з моделлю будівлі ЗОШ № 12 на програмному засобі «Sketch Up».
Науковці гуртка «Fire Safety» (керівник – майор с. ц. з. Яна Змага) у цій же школі провели лекції для вчителів та учнів страшних класів, щодо поведінки та практичних дій під час виявлення пожежі, а також розробили методичні вказівки для проведення навчальної евакуації.
На минулому тижні в Черкаській гімназії № 31 науковці гуртка провели лекцію, щодо забезпечення пожежної безпеки в навчальному закладі та тренувальну евакуацію учнів і персоналу, що відбувалася в 2 етапи: тренування евакуаційних дій у молодшій школі (учні 1-4 класів) і старшій школі (5-11 класів).


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ