Привітання з Ювілеєм!

Привітання з Ювілеєм!

11 травня святкує свій Ювілей (65 років) доцент кафедри автоматичних систем безпеки та електроустановок Петро Іванович Заїка.
Найвищий професіоналізм, талант, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей дали змогу Петру Івановичу досягти значних успіхів у фаховій діяльності, здобути шану та повагу серед колег та вихованців ЧІПБ.
33 роки (з 1970 року по 2003 рік) безперервно П. І. Заїка служив в органах внутрішніх справ, пройшовши шлях від курсанта до полковника. Більше 10 років він очолював кафедру організації техногенно-профілактичної роботи та охорони праці. У цьому році виповнюється 40 років, як Петро Іванович працює у нашому навчальному закладі.
П. І. Заїка головує в Раді ветеранів інституту, також є членом методичної ради та науково-технічної ради інституту.
Активно займається науковою роботою. Сфера його наукових інтересів – пожежна безпека об’єктів різних форм власності.
Ми впевнені, що досвід, знання і прекрасні людські якості П. І. Заїки будуть спрямовані на розвиток Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України і в подальшому.
В день Вашого Ювілею, шановний Петре Івановичу, бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, оптимізму, невичерпної енергії та нових звершень.
Бажаємо також, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні вітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ