Курсанти вчилися надавати домедичну допомогу

Курсанти вчилися надавати домедичну допомогу

9 травня лейтенант медичної служби, військовослужбовець 1-го механізованого батальйону 93 Гвардійської окремої механізованої бригади Роман Бабич для курсантів ЧІПБ провів інструктаж та продемонстрував приклади надання необхідної домедичної допомоги в різних умовах.
Романа Бабича у вересні 2014 року призвали в лави Української Армії на посаду начальника медичного пункту захищати східні кордони нашої держави. Йому доводилося особисто евакуювати поранених та загиблих бійців із Донецькому аеропорту, Авдіївки, Пісок, Водяного, Опитного, Тоненького, з опорних пунктів шахти Бутівка, РЛС «Зеніт». Життя близько 600 військовослужбовців було врятовано завдяки професіоналізму Романа та своєчасному наданню кваліфікованої медичної допомоги. А медичний пункт, яким він керував, був одним із кращих у зоні проведення АТО. У липні 2015 року Р. Бабича нагородили орденом «Народний Герой України».
Нині він проводить навчання військових, надаючи інструктажі, а також цивільних, відпрацьовуючи із ними навички та вміння щодо надання необхідної домедичної й першої медичної допомоги в різних умовах.
Знання, якими з курсантами поділився Роман Васильович, вони зможуть використати під час службової діяльності.

Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ