Екскурсія для школярів

Екскурсія для школярів

21 квітня Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відвідали учні Вершацької загальноосвітньої школи I – III ступенів Чигиринської районної ради Черкаської області.
Екскурсія була організована співробітниками кафедри суспільних наук з метою ефективної підготовки молоді до свідомого вибору професії.
Представники студентського (курсантського) самоврядування ЧІПБ продемонстрували гостям оновлений Народний музей, розповіли про основні етапи історії та становлення навчального закладу.
Учні побували в комплексі газодимозахисної служби, де співробітники інституту показали їм спеціальне обладнання рятувальників. Також діти переглянули показові виступи кінологічного розрахунку ЧІПБ та відпрацювання елементів аварійно-рятувальних робіт і пожежогасіння. Після показових виступів на смузі психологічної підготовки маленькі гості з радістю приміряли захисний одяг фахівців Служби порятунку та фотографувалися на згадку про відвідування навчального закладу з героїчною історією, в якому юнаки та дівчати можуть отримати освіту європейського зразка.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ