Всеукраїнська наукова конференція з міжнародною участю «Гуманітарний дискурс суспільних проблем: минуле, сучасне, майбутнє»

Всеукраїнська наукова конференція з міжнародною участю «Гуманітарний дискурс суспільних проблем: минуле, сучасне, майбутнє»

19 квітня в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбулася Всеукраїнська наукова конференція з міжнародною участю «Гуманітарний дискурс суспільних проблем: минуле, сучасне, майбутнє», організаторами якої виступили представники кафедри суспільних наук та іноземних мов факультету цивільного захисту.
На запрошення взяти участь у конференції відгукнулися близько 20 навчальних закладів.
Організатори разом із учасниками конференції та почесними гостями взяли участь у церемонії покладання квітів до Монументу Героям Чорнобиля, меморіальних дошок засновникам навчального закладу та випускникам-учасникам АТО, які віддали своє життя, захищаючи східні кордони країни.
З вітальними словами до присутніх звернулися начальник факультету цивільного захисту, підполковник с. ц. з. В’ячеслав Гора та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Черкаської міської ради Ігор Волошин.
Доктор історичних наук, професор Тетяна Чубіна наголосила на тому, що головною метою конференції є обґрунтування ролі соціально-гуманітарних наук як певної цілісної системи знань у формуванні нового типу особистості курсанта/студента, який осмислюючи час у якому живе, здатен застосувати потрібну суму знань та навичок для успішної самореалізації. Гуманітарний дискурс є важливим та актуальним і потребує досконалого, сучасного вирішення на національному рівні і, в першу чергу, з науково-педагогічної точки зору, оскільки це стосується формування і розвитку майбутнього нашої країни.
На пленарному засіданні учасники конференції мали змогу обговорити ідеї висловлені у доповідях, а особливу зацікавленість та жваву дискусію викликали питання щодо міжнародної діяльності як вагомого елемента вдосконалення підготовки фахівців служби цивільного захисту.
Під час роботи конференції відбулося обговорення актуальних питань на секційних засіданнях за відповідними напрямами роботи.
Учасників пленарного засідання конференції творчими дарунками привітали представники художньої самодіяльності ЧІПБ.
Щорічна Всеукраїнська наукова конференція «Гуманітарний дискурс суспільних проблем: минуле, сучасне, майбутнє» стала унікальним майданчиком, що об’єднав у науковій дискусії провідних фахівців гуманітарної галузі та молодих дослідників з різних областей України та республіки Польща.
Логічним завершенням роботи конференції стало підведення підсумків, нагородження учасників та надання відповідних пропозицій, опублікованих у збірнику матеріалів конференції.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ