У ЧlПБ відбулися урочистості до Дня пожежної охорони

У ЧlПБ відбулися урочистості до Дня пожежної охорони

16 квітня у Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбулися урочистості до Дня пожежної охорони
(відзначається 17 квітня).
Цьогоріч святкові заходи розпочалися із зустрічі ветеранів, яких привітав в. о. начальника інституту Олександр Тищенко і наголосив на тому, що завжди покладається на безцінний досвід та поради тих, з ким довгі роки мав честь працювати у нашому навчальному закладі. Наразі багато хто з них самовіддано, сумлінно й відповідально виховує молодь, передає знання та займається науковими пошуками. І як показує час, саме у такій тісній співпраці різних поколінь – успіх фахової підготовки професійних рятувальників.
У центрі культури в присутності гостей, ветеранів, співробітників, курсантів та студентів Олександр Михайлович зазначив, що Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля – це школа мужності для майбутніх рятувальників, які завжди готові прийти на допомогу.
Під час урочистостей О. Тищенко за високий професіоналізм у роботі, сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків та з нагоди свята вручив Почесну грамоту ДСНС України, Грамоти Управління ДСНС України у Черкаській області, Грамоту Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту, Подяки від міського Голови та Грамоти інституту.
Привітати ветеранів та співробітників ЧІПБ завітав заступник Голови Черкаської ОДА Костянтин Омаргалієв. Він побажав міцного здоров’я, високих професійних здобутків та з нагоди свята вручив Почесні грамоти ЧОДА.
Завершилися урочистості творчими дарунками, які презентували для всіх присутніх учасники художньої самодіяльності ЧІПБ.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ