Представники інституту взяли участь у заходах з нагоди Дня вшанування учасників АТО

Представники інституту взяли участь у заходах з нагоди Дня вшанування учасників АТО

14 квітня з нагоди Дня вшанування учасників антитерористичної операції заступник начальника інституту – начальник відділу організації служби полковник с. ц. з. Станіслав Щіпець разом із керівництвом обласної та міської влади, ветеранами та громадськістю у Соборному сквері Черкас взяли участь у покладанні квітів до пам’ятного знаку загиблим бійцям-учасникам АТО.
Потім урочистою ходою центральними вулицями міста рухалася колона, на чолі якої були курсанти інституту, які несли в руках портрети загиблих воїнів АТО. Усі присутні пройшли середмістям – до площі Слави. Там учасники заходу поклали квіти до пам’ятних знаків, встановлених на честь загиблих, які присвятили своє життя служінню українському народу.
Пам’ятна хода продовжилася до Долини троянд, там відбуватиметься молебень за загиблими військовими.
Цього дня виповнилося рівно чотири роки від дня початку антитерористичної операції на Сході нашої країни. За всі ці роки на захист рідної землі стали десятки тисяч українців, серед них чимало й жителів Черкас та області. На жаль, не всім судилося повернутися живим до рідної домівки.
Всі заходи, які відбулися сьогодні, – це гідне вшанування пам’яті загиблих та тих, хто продовжує захищати українські кордони на передовій, увічнення громадянського подвигу й національної відваги, самовідданості, сили духу і стійкості Героїв.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ