Курсанти ЧlПБ – призери Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Курсанти ЧlПБ  – призери Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

З 12 до 13 квітня курсанти Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України, в рамках ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, взяли участь у підсумковій науково-практичній конференції «Інформатика і кібернетика», яка відбулася у Вінницькому національному технічному університеті.
Курсант ІІІ курсу Богдан Куркурін з доповіддю на тему: «Прогнозування вибухонебезпечного середовища в умовах невизначеності» (науковий керівник – доцент кафедри автоматичних систем безпеки та електроустановок майор с. ц. з. Олег Землянський), а також курсант ІІ курсу Катерина Придаток з доповіддю на тему: «Засоби прогнозування обстановки при аваріях на хімічно небезпечних об’єктах та транспорті» (науковий керівник – старший викладач кафедри техніки та засобів цивільного захисту підполковник с. ц. з. Михайло Пустовіт), отримали схвальні відгуки за свою наукову новизну та актуальність тематики і були нагородженні дипломами III ступеня.
Також, 13 квітня в рамках Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті курсант ІІІ курсу ЧІПБ Ганна Веліксар посіла 2 місце з науковую роботою «Пожежний рукав із сигналізатором напруги» (науковий керівник – доцент кафедри автоматичних систем безпеки та електроустановок майор с. ц. з. Олег Землянський).


ННВВ