Участь у нараді з представниками Федерального відомства у справах захисту населення та допомоги при катастрофах Федеративної Республіки Німеччина

Участь у нараді з представниками Федерального відомства у справах захисту населення та допомоги при катастрофах Федеративної Республіки Німеччина

12 квітня у Києві в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту співробітники Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України – начальник науково-дослідної лабораторії інновацій у сфері цивільної безпеки підполковник с. ц. з. Віталій Нуянзін та доцент кафедри організації заходів цивільного захисту полковник с. ц. з. Дмитро Журбинський взяли участь у робочій нараді з представниками Федерального відомства у справах захисту населення та допомоги при катастрофах Федеративної Республіки Німеччина.
Під час зустрічі представник Академії кризового управління, планування дій в надзвичайних ситуаціях та цивільного захисту Франк Ель презентував присутнім програму проведення тренінгів щодо хімічного, радіаційного та біологічного захисту в Україні. Учасники заходу обговорили низку організаційних питань, зокрема, терміни та формат проведення тренінгів та питання технічного і матеріального забезпечення навчань.
У нараді крім співробітників інституту взяли участь представники Департаменту організації заходів цивільного захисту та вищих навчальних закладів Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ, за інформацією ІДУЦЗ