В інституті святкують Великдень!

В інституті святкують Великдень!

8 квітня ми знову маємо чудову нагоду поринути у тисячолітню традицію відзначення свята Великодня.
Сама назва вказує на те, що це незвичайний день. Величне свято, яке споконвіку символізувало перемогу над силами темряви і зла, уособлювало примирення і прощення. Це свято багате різноманітними народними звичаями. Світле й радісне свято Пасхи в Україні почали відмічати наприкінці першого тисячоліття з приходом християнства.
У ніч Воскресіння Христа у каплиці «Неопалима купина», що знаходиться поблизу навчального закладу, відбулося святкове богослужіння (Великодня Заутреня і Божественна Літургія). Таким чином церква благословляє віруючих і дозволяє після тривалого посту знову вживати непісні страви, які, як завжди, освятив настоятель православного храму на честь ікони Божої Матері «Неопалима Купина» протоієрей В’ячеслав.
Бажаємо усім миру, добробуту, душевної рівноваги і родинного затишку. Нехай всемогутня благодать увійде в кожну оселю та наповнить відкриті серця глибоким розумінням єдності та злагоди. Хай яскраве світло Христового Воскресіння зміцнить здоров’я, укріпить Віру, подарує Надію і об’єднає у щирому прагненні творити добро на землі.

Христос Воскрес!