Участь у XIII Міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених, курсантів та студентів «Проблеми та перспективи розвитку системи життєдіяльності»

Участь у XIII Міжнародній науково-практичній  конференції молодих вчених, курсантів та студентів «Проблеми та перспективи розвитку системи життєдіяльності»

З 22 до 23 березня делегація Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України взяла участь у XIII Міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених, курсантів та студентів «Проблеми та перспективи розвитку системи життєдіяльності», яка проводилася у ЛДУБЖД.
ЧІПБ представляли: начальник відділення психологічного забезпечення лейтенант с. ц. з. Оксана Бінецька, доцент кафедри управління у сфері цивільного захисту Вікторія Чубань, курсант 1-го курсу (магістр) Максим Чернов та студентка 1 курсу (магістр) Оксана Шпак.
Під час пленарного та секційного засідань результати своїх досліджень представили М. Чернов з доповіддю на тему: «Прогнозування кількості виникнення надзвичайних ситуацій в Україні» та О. Шпак з доповіддю на тему «Проблеми ліквідації екстремальних ситуацій працівників ДСНС України».
Участь у роботі взяли 90 представників від 8 навчальних закладів України та Польщі, які обговорювали актуальні питання пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту, безпеки та охорони праці, організації проведення аварійно-рятувальних робіт та гасіння пожеж, організаційно-правові, екологічні, природничо-наукові, соціальні, психолого-педагогічні аспекти та гуманітарні засади безпеки життєдіяльності, використання інформаційних технологій, а також управління проектами та програмами у сфері безпеки життєдіяльності.
За підсумками конференції учасники отримали іменні сертифікати.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ