День українського добровольця

День українського добровольця

14 березня з нагоди Дня українського добровольця в. о. начальника інституту Олександр Тищенко разом із представниками обласної та міської влади, ветеранами, громадськістю взяли участь у церемонії покладання квітів до хреста, встановленого на честь черкащан – загиблих учасників АТО.
Вклад добровольчих формувань у захист незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України – неоціненний. Бойовий шлях першого добровольчого батальйону розпочався 14 березня 2014 року: 500 бійців Самооборони Майдану вирушили на військовий полігон у Нових Петрівцях під Києвом, щоб пройти військову підготовку для подальшої участі в АТО.
Наразі цей день за ініціативи громадськості відзначають із 2017 року з метою подальшого зміцнення патріотичного духу в суспільстві, вшанування мужності та героїзму учасників добровольчих формувань.
Також сьогодні курсанти інституту разом із черкащанами в кінотеатрі «Україна» зустрінуться із бійцями-добровольцями, відвідають виставку портретів патріотів, загиблих на Сході бійців із Черкас, та воїнів, які повернулися додому.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ