Любі наші жінки!

Любі наші жінки!

Від усіх чоловіків інституту прийміть найтепліші, щирі та сердечні вітання з Міжнародним жіночим днем! Це чудове весняне свято несе у світ ніжність і красу, адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.
Сьогодні важко назвати хоч одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, адже неможливо уявити собі професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. У нашому інституті представниці прекрасної статі на особливому рахунку. Ми схиляємося перед вашою мудрістю і терпінням, дякуємо за підтримку і відданість, які допомагають нам, чоловікам, пережити будь-які труднощі і негаразди. І ми пишаємося тим, що ви показуєте високий приклад професійної етики, служіння обов’язку, вірності професії.
Щедрість Ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру, що нас чекає щасливе майбутнє. Ваша відповідальність, активна життєва позиція несуть у світ злагоду, добро та любов. Нехай кожен Ваш день буде сонячним і радісним, нехай довкола Вас панують любов і гармонія, а поруч завжди будуть лише гідні люди. Від усієї душі бажаю, щоб кожен прийдешній день Ви зустрічали з посмішкою, блиском в очах, передчуттям радості, впевненістю і душевним спокоєм. Будьте завжди сповнені вірою, надією, любов’ю та оптимізмом.
Бажаю Вам завжди бути щасливими, здоровими, оточеними ніжністю й турботою. Хай у Ваших оселях завжди панують мир, злагода і добробут!

З повагою, чоловічий колектив

Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля

НУЦЗ України