В ЧlПБ привітали жінок зі святом весни!

В ЧlПБ привітали жінок зі святом весни!

6 березня в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України вітали жінок-колег зі святом весни, любові та краси. Кожна жінка, незалежно від статусу – сестра, дружина, мама, бабуся, наречена, донька, співробітниця – очікує від чоловіків максимальної кількості уваги, квітів, приємних сюрпризів та теплих слів.
Курсанти інституту біля входу до центру культури та дозвілля дарували прекрасній половині вітальні листівки та квіти.
Відкриваючи урочисту частину свята, в. о. начальника інституту Олександр Тищенко привітав усіх жінок колективу, які працюють із повною віддачею, створюють атмосферу поваги та гармонії, прагнуть і досягають найкращих результатів у підготовці висококваліфікованих фахівців, висловив слова глибокої вдячності колегам за їх внесок у загальний доробок Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України.
За високий професіоналізм у роботі, сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків та з нагоди Міжнародного жіночого дня Олександр Михайлович вручив співробітницям ЧІПБ Почесні грамоти Черкаської обласної державної адміністрації, Почесні грамоти Черкаської обласної ради, Почесні грамоти від Управління освіти і науки ЧОДА, Подяки міської ради, Грамоти від Управління ДСНС України у Черкаській області.
Потім 7 представниць прекрасної статі отримали нагороди: пам’ятні медалі «За сумлінну працю» та «Чарівна сила України» Української асоціації пожежної та техногенної безпеки і цивільного захисту.
Грамоти та Подяки інституту вручили також 34 співробітницям, курсантам та студентам ЧІПБ.
Програма святкового концерту була динамічною, сценічна культура та виконавська майстерність емоційно підкорили присутніх у залі, викликали бурхливі оплески та овації.
Сьогодні представницям територіальних підрозділів ДСНС України, які прибули в навчальний заклад на розподіл випускників 2018 року, в. о. начальника інституту Олександр Тищенко також вручив пам’ятні медалі «За сумлінну працю» та «Чарівна сила України».
Можна з упевненістю сказати, що свято пройшло сердечно та щиро, з гарним настроєм у теплому колі дружнього колективу.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ