У ЧlПБ відбувся персональний розподіл випускників 2018 року

У ЧlПБ відбувся персональний розподіл випускників 2018 року

6 березня в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбувся персональний розподіл для подальшого проходження служби в підрозділах ДСНС України випускників інституту 2018 року за другим (магістерським) рівнем вищої освіти, першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти та випускників ад’юнктури.
Цього року в ЧІПБ завершують навчання 180 фахівців: 3 ад’юнкти, 37 магістрів та 140 бакалаврів, 53 з яких продовжать навчання для здобуття другого (магістерського) рівня вищої освіти.
До складу комісії увійшли: заступник директора Департаменту персоналу – начальник відділу комплектування та проходження служби Державної служби України з надзвичайних ситуацій Ярослав Кондауров, начальник відділу власної безпеки та протидії корупції ДСНС України Анатолій Семикопний, в. о. начальника Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України Олександр Тищенко та представники територіальних підрозділів ДСНС України.
За результатами роботи комісії усім випускникам були визначені місця подальшої служби із урахуванням їхніх побажань, а також зважаючи на рейтингові показники їх навчання і сімейні обставини. Особлива увага приділялася категорії випускників, які мають статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Також напередодні розподілу представник комісії, старший психолог відділу психологічного забезпечення Центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України у Київській області, ст. лейтенант с. ц. з. Катерина Гайдамачук разом із начальником відділення психологічного забезпечення ЧІПБ, лейтенант с. ц. з. Оксаною Бінецькою провели вивчення соціально-психологічного клімату у курсантському та студентському колективах інституту.
Відтепер, на вихованців ЧІПБ чекають ще кілька місяців навчання, стажування в підрозділах служби цивільного захисту, захист дипломних робіт і довгоочікуваний випуск, після якого молоді лейтенанти матимуть змогу на практичній роботі повною мірою використати набуті знання та уміння, отримані у навчальному закладі.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ