Академічна мобільність у проекті Erasmus+ триває

Академічна мобільність у проекті Erasmus+ триває

27 лютого Марія Цеглінська, співробітниця міжнародного відділу Головної школи пожежної служби, м. Варшава, учасниця програми академічної мобільності адміністративного персоналу у проекті Erasmus+ ознайомилась з матеріально-технічною базою спортивного комплексу ЧІПБ, відвідала показово-тренувальні заняття спортсменів.
Пані Марія відвідала також Центр українсько-польських освітніх інновацій інституту та обговорила з директором Центру, доктором історичних наук, професором Тетяною Чубіною важливість взаємодії навчальних закладів різних країн та євроінтеграції вищої освіти.
Марія Цеглінська провела тренінг для співробітників відділення міжнародного співробітництва з питань реалізації співпраці в рамках Erasmus+, а також ознайомила з досвідом участі у проекті Erasmus+ Головної школи пожежної служби, м. Варшава.
Сьогодні також у Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України були обговорені питання реалізації та розвитку програм міжнародної академічної мобільності в рамках програми ЄС Erasmus+ з координатором Erasmus+ ЧІПБ Сергієм Хряпаком.

Відділення міжнародного співробітництва