В інститут завітала представниця Головної школи пожежної служби (м. Варшава) Марія Цеглінська

В інститут завітала представниця Головної школи пожежної служби (м. Варшава) Марія Цеглінська

З 26 лютого до 2 березня в інституті перебуватиме співробітниця міжнародного відділу Головної школи пожежної служби (м. Варшава) Марія Цеглінська.
Пані Марія бере участь у програмі академічної мобільності адміністративного персоналу в рамках проекту ЄС Erasmus+, згідно угоди, підписаної між Черкаським інститутом пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України та Головною школою пожежної безпеки у січні 2018 року.
Сьогодні у ЧІПБ Марія Цеглінська та в. о. начальника інституту Олександр Тищенко обговорили партнерство ЧІПБ і Головної школи пожежної служби, м. Варшава у проекті Erasmus+ та перспективи подальшої співпраці. Також гостя з Польщі ознайомилася з матеріально-технічною базою навчального закладу, відвідала Народний музей, навчальну пожежно-рятувальну частину та переглянула показові виступи курсантів на полосі психологічної підготовки.
Протягом тижня заплановано ряд заходів, зокрема, тренінги та семінари для представників інституту щодо академічної мобільності в рамках проекту ЄС Erasmus+.