Курсанти ЧlПБ – бронзові призери Чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді

З 9 до 11 лютого у Сумах спортсмени ЧІПБ у складі збірної команди Черкаської області взяли участь у Чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді.
Чемпіонат мав статус основного етапу відбору до складу збірної України на Чемпіонат світу з легкої атлетики у приміщенні, який відбудеться 1-4 березня у Бірмінгемі (Велика Британія). У змаганнях взяли участь 460 атлетів. Було розіграно 26 комплектів нагород, як серед дорослих так і серед молоді, та показано ряд високих результатів.
У бігові на 60 м (серед молоді) курсант 5 курсу Олександр Зобенко зайняв ІІІ місце. Третє місце в естафеті 4х400 м посіла команда Черкаської області до складу якої входив курсант 3-го курсу Антон Бакатнюк.
18 лютого у Києві відбудеться завершальний старт Національного зимового сезону – Кубок України, де О. Зобенко та А. Бакатнюк будуть боротися за перемогу.