В ЧlПБ завітав відомий військовий кореспондент Андрій Цаплієнко

В ЧlПБ завітав відомий  військовий кореспондент Андрій Цаплієнко

26 грудня в Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України завітав Заслужений журналіст України, військовий кореспондент, ведучий та сценарист Андрій Цаплієнко.
З початком бойових дій у зоні АТО Андрій Юрійович, до цього уже відомий військовими репортажами під час конфліктів із Афганістану, Македонії, Іраку, Кот-д’Івуару, Непалу, Шрі-Ланки, Південної Осетії, Кашміру, Бурунди, Колумбії, продовжує створювати ексклюзивні, інформаційно-насичені документальні проекти, розповідаючи про фронтові будні.
Під час зустрічі співробітники та курсанти інституту мали змогу переконатися, що відомий журналіст – людина неординарна, талановита та, незважаючи на чималий досвід роботи у «гарячих точках», відкрита.
У Черкасах Андрій Цаплієнко презентує збірку оповідань «Книга змін», де влучно висловлює власний нестандартний погляд на події, які несподівано прийшли в Україну і змінили життя й свідомість мільйонів людей.
По завершенню спілкування гостю провели екскурсію Народним музеєм інституту, розповівши про історію розвитку і становлення навчального закладу. Також для відомого журналіста на спортивному комплексі ЧІПБ кінологічні розрахунки продемонстрували вміння своїх чотирилапих вихованців, а спортсмени – показові виступи.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ