Нагородження учасників Фестивалю творчих колективів інституту

Нагородження учасників Фестивалю творчих колективів інституту

26 грудня у центрі культури та дозвілля Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України в. о. начальника інституту Олександр Тищенко нагородив переможців та учасників Фестивалю творчих колективів.
За підсумками першого етапу фестивалю журі визначило переможців у дев’яти жанрах художньої самодіяльності.
У номінації «Виступ вокально-інструментального ансамблю» кращим став номер факультету оперативно-рятувальних сил.
Серед солістів перемогу здобула курсант 1-го курсу Наталія Іщук.
Три танцювальні колективи факультету цивільного захисту з композиціями «Інсайд», «Контемп» та «Вальс» стали кращими у номінації «Хореографія».
У жанрі виступ команди КВН перемогу здобула команда факультету цивільного захисту «Поплавок».
В «Оригінальному жанрі» перемогу виборола курсант 4-го курсу Віталія Рожко.
У номінаціях «Читання гуморесок», «Художнє слово» та «Сольний виступ (гра на музичному інструменті)» були визначені лише лауреати. Найкраще читав гуморески курсант 2-го курсу Денис Солопій, а у номінації «Сольний виступ (гра на музичному інструменті)» кращим став художній номер Івана Кулая.
За виступ із художнім словом дипломами лауреатів фестивалю нагороджено курсантів 3-го курсу Юлію Фесенко й Ігоря Савіна та курсанта 1-го курсу Інну Анін.
За загальну перемогу у Фестивалі творчих колективів інституту дипломом та кубком нагороджений факультет цивільного захисту, а факультети пожежної безпеки та оперативно-рятувальних сил отримали дипломи лауреатів. За підсумками фестивалю всі учасники нагороджені відповідними дипломами переможців, лауреатів та дипломантів.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ