Нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу

Нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу

21 грудня в прокуратурі Черкаської області відбулося нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу творчих робіт (обласний рівень) на тему прокурорсько-слідчої діяльності серед студентів, які навчаються за спеціальністю 081 «Право». Серед кращих були і вихованці Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України.
Конкурс проводиться щорічно у вищих навчальних закладах з метою обміну інформацією, здійснення просвітницької діяльності у сфері захисту прав людини, розвитку співпраці та комунікації між відомчими закладами з питань організації та проведення спільних освітніх проектів і заходів.
Вихованці нашого інституту беруть у ньому участь вперше. Основним критерієм оцінки робіт стала їх актуальність, креативність та реальність впровадження пропозицій у діяльність органів прокуратури.
До числа переможців конкурсу цього року увійшли студенти ЧІПБ Карина Кононенко та Євгеній Кириченко, які здобувають освіту за спеціальністю 081 «Право».
На нагородженні була присутня керівник конкурсних робіт, доктор юридичних наук, професор кафедри управління у сфері цивільного захисту Світлана Обрусна, яка побажала переможцям подальших успіхів у навчанні та здобутті обраного фаху.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ