Спортсмени інституту взяли участь у XV Універсіаді з легкої атлетики серед ВНЗ

Спортсмени інституту взяли участь у  XV Універсіаді з легкої атлетики серед ВНЗ

15 та 16 грудня у легкоатлетичному манежі м. Черкаси спортсмени ЧІПБ взяли участь у XV Універсіаді Черкаської області з легкої атлетики, присвяченої пам’яті Олександра Тканка.
Легкоатлети боролися за титул переможця у таких вправах: біг на різні дистанції 50, 60 м (з бар’єрами), 200, 400, 1000, 3000 м, естафета, штовхання ядра та стрибки у висоту.
В особистому заліку збірна команда ЧІПБ з естафетного бігу серед чоловіків (у складі: Антона Бакатнюка, Олексія Хижняка, Владислава Циганка, Дмитра Сосни) посіла 2-е місце, а серед жінок (у складі: Наталії Колодочки, Олександри Пономаренко, Валерії Головчук, Анни Шпиг) зайняла 3-є місце.
Олександр Зобенко з бігу на 50 м посів 2-е місце, Анна Шпиг з бігу на 60 м – 3-є місце.
Викладач кафедри спеціальної та фізичної підготовки майор с. ц. з. Олексій Гордієнко став срібним призером змагань зі штовхання ядра.
У командному заліку спортсмени інституту посіли 2-е місце.