Практичний семінар «Оцінка відповідності у сфері пожежної та техногенної безпеки»

Практичний семінар  «Оцінка відповідності у сфері  пожежної та техногенної безпеки»

5 грудня в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбувся практичний семінар для курсантів, студентів та науково-педагогічних працівників «Оцінка відповідності у сфері пожежної та техногенної безпеки». Захід був проведений співробітниками факультету пожежної безпеки ЧІПБ за участі заступника начальника Державного центру сертифікації ДСНС України, майора с. ц. з., кандидата технічних наук Олександра Грушовінчука та провідного фахівця відділу інспектування у сфері пожежної та техногенної безпеки цього ж центру, підполковника с. ц. з. Андрія Бобиря.
Семінар орієнтований на курсантів випускних курсів, а його основна мета – вдосконалення теоретичних і практичних знань та підвищення рівня підготовки майбутніх рятувальників, щодо забезпечення пожежної безпеки та відповідної організації дій за призначенням під час виникнення надзвичайних ситуацій і стихійних лих природного чи техногенного характеру.
Під час семінару учасники обговорили актуальні питання та особливості забезпечення пожежної безпеки новобудов та висотних будівель, специфіку перевірки відповідності змонтованих систем протипожежного захисту вимогам проектної документації. Окрім того, значну увагу слухачів привернули питання щодо перспективи переходу від обов’язкової до добровільної сертифікації.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ