До ЧlПБ завітали журналісти телеканалу «Прямий»

До ЧlПБ завітали журналісти телеканалу «Прямий»

25 листопада до Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України завітали журналісти телеканалу «Прямий».
Напередодні, 24 листопада, у Черкасах представники телеканалу запитували у жителів міста про цікаві місця на Черкащині, їхню думку про розвиток міста та області.
У ЧІПБ провідний телеведучий каналу, відомий тележурналіст, театральний режисер, радіоведучий, громадський діяч Матвій Ганапольський поспілкувався з співробітниками та курсантами навчального закладу.
Потім представники знімальної групи «Прямого» ознайомилися з умовами, в яких живуть і навчаються курсанти та студенти ЧІПБ, відвідали Народний музей інституту, оглянувши експозицію з унікальних фото, картин, стендів, архітектурних моделей, технічного обладнання рятувальників минулих часів, історичних експонатів становлення і розвитку навчального закладу. Гості переглянули показові виступи представників ЧІПБ на смузі психологічної підготовки. У сучасному спортивному комплексі спортсмени інституту продемонстрували журналістам високий клас підготовки.
Загалом формат спілкування з представниками засобів масової інформації допомагає презентувати Службу порятунку та ЧІПБ, як її підрозділ. Журналісти розповідають у своїх сюжетах на телебаченні та в інтернеті про підготовку сучасних рятувальників, героїчні вчинки представників такої необхідної людям професії.
Дякуємо телеканалу «Прямий»!


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ