Здобувачі вищої освіти за спеціальністю «Право» спробували себе в ролі викладачів

Здобувачі вищої освіти за спеціальністю «Право»  спробували себе в ролі викладачів

13 листопада студенти, які здобувають вищу освіту за спеціальністю «Право», разом із викладачами кафедри управління у сфері цивільного захисту підготували і провели лекційне та семінарське заняття з дисципліни «Юридична деонтологія».
Сучасні вимоги до якості освіти потребують також і новітніх підходів до процесу навчання, важливою складовою якого є поєднання теорії та практики.
Спробувала себе в ролі лектора студентка Євгенія Півторадня з темою «Правова інформація в юридичній діяльності», охарактеризувавши основні поняття правової інформації.
Семінар за темою «Деонтологічні аспекти юридичної практики» вдало провела студентка Карина Кононенко. Структура заняття включала всі необхідні методичні аспекти, в тому числі й усне опитування та презентації студентів, які висвітлювали різні види юридичної практики.
Загалом застосування новітніх підходів у навчальному процесі робить наш навчальний заклад цікавим і привабливим для студентів, якісно підвищує їх фахову підготовку, формує вміння тримати увагу аудиторії в майбутній практиці публічних виступів.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ