Профорієнтаційна робота у Запоріжжі

Профорієнтаційна робота у Запоріжжі

З 9 до 11 листопада у Запоріжжі у виставковому центрі «Козак-Палац» проходив щорічний «Ярмарок освіти». Захід, що об’єднував спеціалізовані виставки «Абітурієнт» та «Освіта за кордоном», розрахований на широку аудиторію: випускників шкіл, студентів, та усіх, хто прагне вдосконалюватися та отримувати нові знання.
Участь у ярмарку освіти в Запоріжжі для ЧІПБ стала традиційною. Від навчального закладу у виставці взяли участь заступник начальника кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт полковник с. ц. з. Віталій Словінський, доцент кафедри полковник с. ц. з. Дмитро Федоренко та курсант 35 навчального взводу Марк Желєзняк.
Під час виставки до експозиції інституту підходили хлопці та дівчата, цікавилися специфікою роботи в майбутньому після закінчення навчального закладу, а також задавали питання про наявні факультети, спеціальності та правила вступу.
Також представники інституту відвідали учнів навчально-виховного комплексу «Запорізька Січ» військово-спортивного профілю Запорізької міської ради, де старшокласникам розповіли про напрямки підготовки в ЧІПБ та перспективи роботи в майбутньому.
Потім Д. Федоренко та В. Словінський для учнів та вчителів закладу провели лекцію «Пошуково рятувальні роботи під водою» та розповіли про дотримання правил пожежної безпеки у побуті та дії при виникненні пожежі у школі.


Кафедра ПТ та АРР