Участь представників інституту у змаганнях «Краща ланка газодимозахисної служби»

Участь представників інституту у змаганнях «Краща ланка газодимозахисної служби»

10 листопада на навчально-тренувальному комплексі ДПРЧ №19 1-го Державного пожежно-рятувального загону Управління ДСНС України у Черкаській області (по охороні ПАТ «АЗОТ») серед пожежно-рятувальних підрозділів області відбулися змагання за звання «Краща ланка ГДЗС пам’яті Ігоря Свідіна».
Випробування щодо вправності, швидкості та рівня теоретичних знань пройшли 26 команд з пожежно-рятувальних підрозділів Черкаської області та представники ЧІПБ.
Змагання складалися із трьох етапів: залік з теоретичної підготовки та виконання двох практичних вправ, що передбачали підйом висувною драбиною у вікно 3-го поверху навчальної башти та рятування потерпілого за допомогою рятувальної мотузки, проведення розвідки з пошуком потерпілого і подачею пожежного ствола РС-50 до осередку умовної пожежі; оперативне розгортання ланки ГДЗС від автоцистерни з подачею двох стволів РС-50 (РСК-50).
На змаганнях команду інституту представляли курсанти 2-го курсу Вадим Горобець, Олександр Корнієнко, Віктор Давиденко, Владислав Рудик, Костянтин Кударенко та водій навчальної пожежно-рятувальної частини прапорщик с. ц. з. Максим Горовенко, які при виконанні комплексних вправ №1 та №2 продемонстрували 2 та 3 результати, а у загальному заліку здобули четверте місце. Тренери команди ЧІПБ – підполковник с. ц. з. Олександр Титаренко та прапорщик с. ц. з. Роман Буряк.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ