Ветерана навчального закладу В’ячеслава Карпова привітали з 80-річним ювілеєм

Ветерана навчального закладу В’ячеслава Карпова  привітали з 80-річним ювілеєм

У Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України стало доброю традицією приділяти увагу та допомагати ветеранам. Керівництво і вихованці з повагою ставляться до них, запрошують на заняття та різні заходи, відвідують їх та вітають зі святами.
1 листопада в. о. начальника ЧІПБ Олександр Тищенко разом з представниками інституту привітали полковника внутрішньої служби у відставці, ветерана навчального закладу Карпова В’ячеслава Олександровича з 80-річчям.
В’ячеслав Олександрович народився в 1937 році. В нашому навчальному закладі він працював з 1973 до 1995 року. Займав посади начальника циклу військових дисциплін та фізичної підготовки і помічника начальника училища зі стройової підготовки.
За роки службової діяльності нагороджений медалями «За бездоганну службу» ІІІ, ІІ та І ступенів, медаллю «Ветеран праці» та нагородами МВС України. Ювіляр має спортивне звання – майстер спорту з кульової стрільби.
Запорукою в роботі В. О. Карпова завжди була дисципліна як особиста, так і службова, вимогливість, цілеспрямованість і наполегливість. «Першочерговим у вирішенні поставлених перед службою завдань є людський фактор – як навчиш людей, підготуєш їх професійно, таким і буде кінцевий результат», – зазначив ювіляр.
Вітаючи іменинника Олександр Тищенко наголосив: «В’ячеслав Олександрович є прикладом для майбутніх поколінь рятувальників, адже витримка і сумління, професіоналізм та відповідальність, надійність та взаємодопомога – це основні якості, які характеризують цю добру та порядну людину».

Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ