Vll Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Надзвичайні ситуації: безпека та захист»

Vll Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Надзвичайні ситуації: безпека та захист»

З 20 до 21 жовтня в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України проходила VІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Надзвичайні ситуації: безпека та захист», яка мала на меті дослідження питань пожежної та техногенної безпеки об’єктів життєзабезпечення, а також розробки та застосування передових наукових досягнень у галузі цивільної безпеки.
Учасники конференції відзначили, що за останні роки активізувалася робота в напрямку формування нових концептуальних підходів щодо розробки, дослідження, випробування та впровадження у практичне застосування нових вогнезахисних покриттів, зразків пожежно-рятувальної техніки та обладнання, інноваційних проектів із проблем інформатизації задач з метою забезпечення безпеки життєдіяльності, методів математичного моделювання процесів та об’єктів.
Присутні заслухали і обговорили доповіді з питань прикладних наукових аспектів прогнозування надзвичайних ситуацій, пов’язаних із пожежами; технологій пожежної та техногенної безпеки; інформаційних технологій та математичних моделей у вирішенні проблем попередження надзвичайних ситуацій.
Організатори конференції впевнені в необхідності подальшої активізації і об’єднання зусиль учених і практиків різного профілю для вирішення питань забезпечення пожежної та техногенної безпеки і визначення пріоритетних напрямів на майбутнє.
Наукове життя сьогодні обов’язкове за участю молодого покоління –
курсантів, студентів та ад’юнктів, які є членами наукового товариства ЧІПБ. Найкращі доповіді отримали заслужене визнання, а їх автори були нагороджені дипломами.
Ми бажаємо всім учасникам та гостям конференції наснаги і невтомності в новаторському пошуку, професійного зростання та незгасаючого творчого потенціалу, який необхідний для вирішення складних актуальних питань пожежної та цивільної безпеки.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ