Міжнародна співпраця триває

Міжнародна співпраця триває

Професор ЧІПБ Тетяна Чубіна продовжує роботу в рамках проекту «Інноваційний університет і лідерство. Фаза IIІ: інновації та відносини з оточенням». 19 жовтня учасники проекту мали змогу відвідати оригінальний лекторій Уповноваженого Ректора Ягеллонського університету зі справ інтеграції, професора Адама Єлонека «Поле для міжнародної співпраці сучасного вищого навчального закладу», а також прослухати доповідь професора Лєшека Корпоровіча «Оцінювання з метою розвитку: теорія і практика».
20 жовтня – останній лекційний день в Ягеллонському університеті. Квестор університету Тереза Капчі доповіла про «Моделі управління фінансами в польських державних вищих навчальних закладах», магістр Едита Новак – про «Систему дидактичних грантів у Польщі», доктор Габріела Конопки-Цупялі – про «Трансфер технологій у польських вищих навчальних закладах».
Наступного тижня плануються інтенсивні індивідуальні консультації в різних структурних підрозділах Ягеллонського університету, знайомство з університетом та містом.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ