Розпочався наступний етап проекту «lнноваційний університет і лідерство. Фаза lll: інновації та відносини з оточенням»

Розпочався наступний етап проекту «lнноваційний університет і лідерство. Фаза lll: інновації та відносини з оточенням»

16 жовтня в Ягеллонському університеті (м. Краків) розпочався перший тиждень тренінгів проекту «Інноваційний університет і лідерство. Фаза IIІ: інновації та відносини з оточенням», участь у якому бере завідувач кафедри суспільних наук факультету цивільного захисту, доктор історичних наук, професор Тетяна Чубіна.
Курс тренінгів розпочав професор Богдан Шляхта з лекцією «Медицина в «традиційному університеті»». Професор Пьотр Лайдлер поділився цінним досвідом навчання іноземців і співпраці з іншими факультетами. Роботу першого дня проекту у м. Кракові продовжили пізнавальними лекторіями «Система дослідницьких грантів у Польщі» Едита Новак та «Юридичні умови інноваційності в науці» доктор Пьотр Дарджінський.
Другий день тижня тренінгів присвячений питанням проблем і перспектив розвитку вищого навчального закладу, що повністю розкрили у своїх виступах проректор Ягеллонського університету з розвитку, професор Дорота Малец «Стратегія розвитку вищого навчального закладу», доктор Пьотр Прокоповіч «Практичні аспекти стратегії розвитку вищого навчального закладу» та професор Дорота Пєтшик-Реевес «З досвіду програми бакалаврату International Relations and Area Studies».
18 жовтня учасники проекту ознайомилися із презентаціями директора відділу розвитку міської ради Кракова Рафала Кульчицького «Місто і університет», Марії Нєвяри й Агати Мачьковяк «Розвиток унікальних спеціалізацій та спеціальностей».


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ