В інституті відбулися урочистості до Дня захисника України

В інституті відбулися урочистості до Дня захисника України

13 жовтня в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбулися урочистості до Дня захисника України.
Заходи розпочалися з підняття Державного Прапора України кращими курсантами навчального закладу та зі вшанування пам’яті і покладання квітів до Меморіальних дошок випускникам-героям АТО, засновникам навчального закладу та Монументу Героям Чорнобиля.
Невдовзі у центрі культури та дозвілля особовий склад ЧІПБ зі святом привітав т. в. о. начальника інституту полковник с. ц. з. Станіслав Басараб, який зазначив: «Цей день як ніколи покликаний підняти патріотичний дух нашого народу та усвідомити власну відповідальність за долю своєї Батьківщини».
З нагоди Дня захисника України, за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм у роботі Станіслав Миколайович вручив Почесну Грамоту ДСНС України, Подяку ДСНС України, Грамоти інституту й оголосив Подяку 23 особам та вручив погони «прапорщика с. ц. з.», «старшого сержанта с. ц. з.», «сержанта с. ц. з.» і «молодшого сержанта с. ц. з.» 20 особам.
Святкові заходи завершилися виступами талановитих учасників художньої самодіяльності навчального закладу.
Також цього дня під час святкових заходів у м. Черкаси міський Голова Анатолій Бондаренко вручив нагрудний знак за мужність і героїзм курсанту 3 курсу, учаснику бойових дій в зоні АТО Вадиму Попсую.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ